Cena stravného

Žáci ZŠ 11 - 14 let 31Kč
OBĚD Cizí strávníci 100Kč

Přihlašování a odhlašovaní obědů

Přihlašování a odhlašovaní obědů se provádí nejpozději do sedmé hodiny ranní aktuálního dne. Při onemocnění dítěte si lze vyzvednout dotovaný oběd pouze první den nemoci dítěte od 10:30 do 11:00, na ostatní dny je nutno dítě ze stravování odhlásit. Je možno si nahlásit oběd dospělý. Pokud nebude dítě včas omluveno, rodiče hradí celodenní stravné, protože je nutné naplánovat potřebné množství surovin k vaření. Neodhlášené obědy propadají.
Přihlašování a odhlašování můžete provádět formou SMS zprávou, osobně, e-mailem nebo telefonicky na 776 818 271 / e-mail: jidelna@msvrbice.cz

Formy plateb a placení stravného

Platbu stravného je nutné uhradit vždy do 12. Dne daného měsíce a to:

• Inkasem ze všech bank
  • V hotovosti u vedoucí školní jídelny
  • Jednorázovým platebním příkazem

Způsob platby je nutné předem domluvit s vedoucí školní jídelny.

Každý strávník má u nás své osobní konto, identifikované číslem strávníka, které se používá jako variabilní symbol. Inkaso z účtu se provede ke 12. dni v měsíci. Platba v hotovosti se připíše na konto ihned po zaplacení u vedoucí školní jídelny.

Po dobu prázdnin platby inkasem nerušte!

Připojené soubory