TÉMA DUBEN 2024

Poznáváme domácí a hospodářská zvířátka, jejich mláďátka

3.4.

Vycházka po obci,

Langerovi - slepice, Hublíkovi - kachny a husy,

pozorování předzahrádek, určování květin, domácích zvířátek, odcházíme v 9,30 hodin.

10.4.

Zápis do Základní školy Vrbice v budově ZŠ, dle rozpisu v MŠ

11.4.

Vycházka ke Kostihům na koně, odcházíme v 9,30 hodin.

16.4.

Vycházka na bývalé JZD na selátka u pana Bezděka, odcházíme v 9 hodin.

18.4.

Vycházka do Kobylí na zvířátka ze statku.

Odcházíme v 8 hodin z MŠ, z Kobylí pojedeme vlakem do Bořetic a z Bořetic autobusem na Vrbici v 11,30 hodin

23.4.

Implementační aktivita, projekt

Z malé do velké“ - předškoláci navštíví kamarády v 1. třídě a spolu budou sbírat odpad po obci, přejdou na sběrný dvůr. Ostatní děti z MŠ se přidají u sběrného dvora a zůstanou si hrát na dětském hřišti.

25.4.

Implementační aktivita, projekt „Den s hasiči z Vrbice“,

děti navštíví hasičskou zbrojnici, kde se seznámí s hasičskými auty, hasičskou výstrojí, následně budou pozorovat hasiče v akci za kulturním domem.

29.4.

Přednáška pro rodiče s MuDr. Soňou Juricovou

„Když děti často stůňou...aneb psychosomatika v pediatrii“ od 17 – 19 hodin v MŠ.

26.4.

Hospoda na sóle slaví 1. narozeniny,

při té příležitosti zve všechny rodiče s dětmi od 14 hodin na sólo, kde mohou ochutnat různé pokrmy, nápoje. Pro děti bude připravený program a k tomu všemu bude hrát k poslechu i tanci Víťův brácha.

Výtěžkem z prodeje občerstvení podpoří MŠ a ZŠ.

30.4.

„Čarodějnický rej v MŠ“

Prosíme rodiče, aby dětem připravili kostýmy.

30.4.

V úterý v 17,30 hodin sraz čarodějnic a čarodějů u základní školy, odkud vyrazíme průvodem na „Čarodějnický rej“ za kulturní dům na sólo, kde budeme plnit čarodějnické úkoly a můžeme si opéct špekáčky.

ŽÁDÁME RODIČE, ABY DĚTEM NA VŠECHNY VYCHÁZKY PŘICHYSTALI BATŮŽEK S PITÍM, POKUD CHTĚJÍ, MOHOU PŘIDAT I NĚJAKOU DOBRŮTKU. DĚKUJEME

Menu Akce