Červen 2024

Téma: „Oslavujeme se všemi dětmi světa“

3.6.

Hudební pohádka v MŠ

Slečna strunka“ v 9 hodin

Oslava MDD

Zahradní slavnost na zahradě MŠ

Děti přijdou v maskách

4.6. Slavnostní rozloučení s předškoláky

Zveme všechny děti a rodiče, program si pro nás připravili předškoláci a dvě klaunice Viky a Kiky, které budou pasovat předškoláky na školáky.

Začínáme v 17,30 hodin v areálu za kulturním domem, závěr bude patřit opékání.

6.6.

Školní výlet do ZOO v Hodoníně

Odjíždíme v 8,15 hodin, děti budou mít batůžky s pitím, nějakou dobrotu, dle uvážení rodičů peníze na zmrzlinu, „suvenýrek“.

12.6.

Vycházka ke „Kalubu“ s hrou „Za pokladem“

12.6.

V rámci projektu MAP „Bejvávalo“

jsou zváni všichni rodiče s dětmi v 15,30 hodin do muzea, kterým nás provede pan Janošek (kdyby někdo nestíhal, přijde v 16,15 hodin za kulturní dům). Po prohlídce muzea přejdeme do areálu za kulturním domem, kde nás čekají aktivity, které dělali naši praprarodiče:

řezání pilkou na koze, draní peří, opékání jablíček a pečiva, pečení brambor v popelu, psaní brkem, výroba panenek, strašidýlek z polínek, ochutnávka pečiva, (upečeme s dětmi v MŠ), praní na valše (mýdlo vyrobíme s dětmi v MŠ). Bude spojeno s Dnem otců, pro tatínky mají děti překvapení.

26.6.

Školková olympiáda na zahradě MŠ

Prosíme rodiče, aby dětem dali pevnou obuv.

27.6. + 28.6.

Budeme stanovat v areálu MŠ

Provoz o prázdninách pro nahlášené děti začíná od pondělí 01.07. 2024

Kolektiv mateřské školy přeje všem pohodové a příjemné prázdniny.

Školní rok 2024/2025 začíná v pondělí 02.09. 2024.

Koncem měsíce srpna bude schůzka pro rodiče, termín bude upřesněn hlášením místního rozhlasu a na stránkách MŠ

ŽÁDÁME RODIČE, ABY DĚTEM NA VŠECHNY VYCHÁZKY PŘICHYSTALI BATŮŽEK S PITÍM, POKUD CHTĚJÍ, MOHOU PŘIDAT I NĚJAKOU DOBRŮTKU. DĚKUJEME

Menu Akce